Ankara Düğün Fotoğraf Mekanları Eymir Gölü

Eymir Gölü

Ankara’da düğün fotoğrafı mekanı arayan çiftler için Eymir Gölü gerçekten insanın kendini Ankara’da hissetmediği nadir yerlerden bir tanesi. Ziyaret trafiğinin yoğun olmadığı saatler seçilerek Eymir gölü doğasından kesinlikle faydalanmalısınız.

Tuz Gölü

Ankara’nın güneydoğusundaki Şereflikoçhisar’a yaklaşırken, batıya doğru parlayan ışık Tuz Gölü’nün habercisidir. Tuz kristallerinin ışıltısı ve beyazlığı adeta kar ve buz görüntüsünde. Gelinlik ve damatlık kıyafetleri ile güzel bir bütünlük sağlıyor. Ayrıca beyaz kristallerin yansıması, doğal ışıktan yararlanmayı en üst seviyeye çıkarıyor. Mesafe konusunda bir engeliniz yok ise, Ankara Tuz gölü, düğün fotoğrafı için ideal ortamlardan birini sunuyor.

Başkent Binicilik Kulübü

Ankara’da düğün fotoğrafı çekimi yapılabilecek diğer bir mekanda Atlı Spor kulüpleri. Binicilik İhtisas ya da Atlı Spor Kulübü seçenekleri değerlendirilebilir.

ODTÜ

Eğer gerekli izni sağlayabilirseniz ODTÜ Yerleşkesi Düğün fotoğrafı mekanı olarak güzel bir seçenektir. Şehir ortasında bir vaha görüntüsü sağlayan ODTÜ, ayrıca spor tesisleri ile de ilginç karelere konu olabiliyor.

Parklar

Düğün fotoğrafları için Ankara kentinde tercih edilen düğün fotoğrafı mekanları arasında parkları da saymadan geçmemek gerekiyor. Seğmenler Parkı, Botanik parkı, Dikmen Vadi parkı ve Göksu parkı tercih edilen düğün fotoğrafı mekanları arasında yer alıyor. Yemyeşil alanları, içindeki havuzlar ve minik iskeleleri ile birlikte bahar ve yaz aylarında unutulmaz kareler yakalayabileceğiniz bu parklar, şehirden uzaklaşmadan doğayı bulmak isteyen çiftlerin tercihi oluyor.

Ankara’da Düğün Fotoğrafı İçin İdeal Mekanlar arasında sayılabilecek diğer seçenekler :

Rahmi Koç Müzesi, Anadolu Medeniyetleri Müzesi bahçesi, Anıtkabir, Tren istasyonu ve Hamamönü şeklinde sıralanabilir. Önceden keşif yaparak uygun saatlerin seçimi konusunda hazırlık yapılmasını tavsiye ediyoruz

Sayfamızı Paylaşın